Šamanská praktička aneb jak myslet srdcem

Po 20 letech jsem se vrátila do Čech, abych se podělila o své bohaté zkušenosti z vnějšího i vnitřního světa. Na cestu osobního růstu a uzdravení těla, mysli i srdce, jež jsem započala v 18ti letech, mne přivedla emoční a sexuální zranění, vnitřní zmatek, autoimunitní onemocnění, ale i touha poznat svět za oponou.

Prošla jsem si všemožným učením od tantry, Taa, o ženských archetypech po psychedelické medicíny, coaching, šamanismus a práci s hlasem a světlem. Svou cestu mě šitou na míru jsem našla v šamanismu, s kterým jsem začala v Glastonbury roku 2006. Mou “medicínou” a učiteli jsou ovšem medicína srdce, dechu a měsíce. Po důsledném pročišťování a intenzivní prací na sobě jsem se vyléčila z oslabujících symptomů nemocí, porozuměla si a osvojila si důvěru v sebe i ve vše, co dělám. Svého vnitřního léčitele a učitele jsem našla ve svém srdci. Nikdy jsem se necítila zdravější, silnější a šťastnější.

Poradenství Myslet srdcem

Nabízím klientům podporu, asistenci a poradenství jak nalézt řešení ze svého vlastního zdroje a naslouchat hlasu intuice. Jak skrze práci s dechem, srdcem a soustředěnou myslí vstoupit do svého těla a své vlastní síly. I když mám v práci s klienty k dispozici různé léčivé a šamanské techniky, můj hlavní a nejdůležitější nástroj jsou mé ruce, jež podobně jako v reiky, používám k prohlubování kontaktu se srdcem a ostatními částmi těla. 

Nástroj, který klientům předávám je metoda Myslet srdcem, s níž se pak mohou se srdcem propojovat sami a znovu se naučit vidět svět skrze čočku srdce – “myslet srdcem”.

Konsultace/léčení 1,5–2 hod./2500–3000Kč

Kromě individuálních sezení pořádám očistné pobyty. Zde se soustřeďujeme na 4 pilíře očist, na které jsem přišla v průběhu mé mnohaleté cesty – tedy očista těla, srdce, mysli a podvědomí (více info zde). Je to velmi silné, ale jemné léčení. Součástí jsou i rituály.

Obřady a ceremonie, jehož jsou rituály součástí, nejsou pouze psychologickým mezníkem. Jsou velmi důležité pro zdravý život a dodávají mu – a tělu, cyklům, předkům, koncům a začátkům – posvátnost, uvědomění, vděčnost, pokoru a lásku.

Jako intuitivní empatik připomínám důležitosti péče o sebe na duchovní a energetické úrovni. Pociťovat, jak se cítí ostatní lidé v mém okolí, může být dar, ale bez patřičných hranic/ochrany a obezřetnosti se tento dar může proměnit v břímě.

V rámci se praxe nepomáhat čistit jen lidi, ale i prostory. Místa, která nás obklopují nás ovlivňují a my je. Jsou to živoucí entity s vlastním vědomím, informačním polem, duší. Je hodno tedy říci, že nežijeme v místech, ale s místy. Pro vzájemný harmonický vztah s našimi domovy, kancelářemi atd. je důležité jim dopřát úklid a očistu.

Pozn.: Po 2leté intenzivní činnost v mém centru Violet v Praze Troja si dávám pauzu. Naši komunitu Violet přesouváme do menších prostor v Praze a očistné pobyty se budou konat mimo Prahu (pro info prosím napište).

Co o mně napsali klienti:

“Juliet je opravdu skvělá. Je tak působivá tváří v tvář, že je těžké to popsat. Jakmile jsem vstoupila do místnosti, pocítila jsem klid a rovnováhu, stejně jako důvěru. Okamžitě se naladila na mé pole a všechno probíhalo hladce. Odešla jsem s pocitem vnitřního štěstí, důvěry a víry. Určitě bych ji doporučila každému, kdo se z jakéhokoli důvodu cítí trochu ztracen, nebo tápe.”

Marie K., Brno


“Juliet mi ukázala metody jak více vnímat své tělo, své energie a také jak je ovládat a pracovat s nimi. Např. jsem se dříve snažila pracovat na uzemnění těla a teprve s Juliet jsem to procítila a pochopila. Z její osobnosti je cítit klid a vyrovnanost, která pomáhá k vlastnímu uvolnění a otevření se. Sezení s ní mohu jen doporučit, protože pomáhá k utříbení myšlenek a nacítění se na vlastní osobu / vlastní hlas.”

Alžběta K., Praha


“Setkání s Juliet je prostě nádhera, klid, inspirace a pohlazení po duši. Díky našemu setkání vím jak se celkem rychle a jednoduše dostat do kontaktu se svým srdcem a svým tělem. Děkuji ti za to, že jsi tak otevřená a pravdivá. Kousíček tebe je tu stáale se mnou a z toho čerpám.”

Michaela O., Zlín


S odstupem dvou měsíců se mi potvrzuje, jak zásadní pro mě očistný pobyt u Juliet byl.
Nejen, že jsem s pomocí Juliet a celého našeho kruhu zapracovala na otevření svého srdce, ale také už niterně cítím důležitost očisty fyzického těla, kterou jsem až doteď v sobě neměla dostatečně zakořeněnou. 
Juliet byla úžasná v tom, jak srdečně nás u sebe přijala a jak celý pobyt s láskou vedla. Ve skupince šesti žen se nám všem podle potřeby věnovala i individálně a vše do sebe krásně zapadalo.
Ne každý „seminář“ či „workskop“ ve mně zanechá dlouhodobou stopu, pobyt u Juliet a s Juliet to ale dokázal.

Eva S., Praha

© 2023 Myslet srdcem. Všechna práva vyhrazena.