Očistné pobyty

Dům VIOLET

Po dvou letech intenzivního působení ve svém centru Violet jsem zde svou činnost ukončila, abych se mohla se soustředit i na jiné projekty. Komunitu terapeutů však přesouváme do menších prostor v Praze, kde budu nadále k dispozici, ač v mnohem menší kapacitě. Více info zveřejníme až otevřeme. Pokud si mezitím přejete individuální konzultace, napište mi prosím prozatím zde.

Skupinové očistné pobyty se budou od teď konat mimo Prahu. Pokud si přejete účastnit, napište, abych vás informovala o datumech.

JAK MYSLET SRDCEM a UZDRAVIT SE

Mimořádný několikadenní očistný pobyt v mém kouzelném domečku v Praze Trója.

Od pátku do pondělí  (příjezd v pátek od 13:00, odjezd v pondělí od 13:00) se budeme společně čistit na všech možných úrovních, a tím zvyšovat svou vibraci, jež má sílu léčit a dávat životu naplnění. Sama jsem to zažila a za ty roky sebeléčení objevila nebo narazila na metody, které mi pomohly.

Jak budou probíhat očisty?
Během tří dnů se soustředíme především na čištění a otevírání srdce, kde to všechno začíná. Součástí však bude i čištění těla, mysli a podvědomí. Když se všechny tyto očisty spojí, výsledkem jsou uzdravení z nemoci, pochopení sebe, pocit naplnění a vstoupení do své moci. Stačí jen vydat se na cestu do svého nitra a naslouchat svému tělu. Ráda vám budu na této cestě průvodkyní. V rámci programu prožijeme i šamanské ceremonie, gongovou koupel, Theta léčení, zpěv, ale dáme prostor i tichu.

Kdo se může na retreat přihlásit?
Pro muže i ženy se zkušenostmi s prací na sobě i úplné nováčky, kteří si chtějí posílit svůj záměr, napojit se na své srdce a tělo či pochopit sebe i své nemoci.

Co zahrnuje cena 11.000 Kč?

  • Tři noci v luxusním prostředí Domu Violet (3 lidé na pokoji)
  • Stravu (lehká veganská v rámci čištění)
  • Program v malé skupince (tak se vám budu moci více věnovat)

Co vám retreat přinese do života?

  • Napojení se na své srdce a tělo a (znovu)objevení vnitřní moudrosti
  • Posilnění se v důvěře naslouchat intuici
  • Zklidnění mysli a uvolnění těla
  • Příležitost pochopit své nemoci, jež vede k vyléčení se
  • Informace, nástroje a metody, jak se čistit na úrovních těla, mysli, srdce a podvědomí

Jak se můžete přihlásit?

Přihlaste se prosím na juliet@mysletsrdcem.cz, kde vám ráda poskytnu i více informací. 

© 2022 Myslet srdcem. Všechna práva vyhrazena.