Profesionální Londýnská průvodkyně

Provázení je pro mě naprosto přirozená role. Neberu to jako práci. Naplňuje mě, když mohu být tlumočnicí mezi lidmi, místy a kulturami. Je to zodpovědná a privilegovaná pozice, která mě inspiruje, ale také připomíná být skromná a nesoudit.

Když se mi podařilo dostat se na školu Průvodců s modrým odznakem (nejprestižnější kvalifikace průvodců na světě), má touha po vědomostech se rozjela naplno. Dva roky jsem studovala vše o Anglii a Londýně od prehistorie, geologie a zemědělství, přes politiku, monarchii, umění, názvy a polohy ulic v Londýně, až po, kdo šije královně spodní prádlo. A pořád je se co učit. Být průvodkyní znamená být věčnou studentkou. K mému překvapení jsem byla za všechny své pilné snahy odměněna a v roce 2013 jsem dostala cenu za nejlepšího průvodce v praktických zkouškách.  Tuto cenu skoro vždy vyhrávají rodilí Britové, a tudíž si jí jako cizinka velice vážím. V Londýně ale cizinka nejsem. Jsem Londýňanka, ač adoptovaná, a miluji toto fascinující město, které mi dalo tolik příležitostí rozvíjet svůj potenciál. Jako profesionální průvodkyni je mi ctí provádět hosty jeho bohatou historií i současným děním. Mé průvodcovství je založeno na zábavě, inspiraci a příbězích.

 Blue Badge

V posledních letech jsem začala kombinovat své profesionální zájmy s těmi duchovními a vypracovala jsem několik tras po silových a posvátných místech a energetických liniích v Londýně a jihozápadní Anglii. Tyto linie jsou jako meridiány v těle. Na těchto energetických meridiánech v těle Matky Země byly již v pradávných časech postaveny chrámy, svatyně a kamenné kruhy. Tyto stavby pak byly v modernějších, křesťanských dobách vyměněny za kostely a katedrály. Nicméně funkce těchto silových míst se nezměnila, a pokud se o ně člověk dobře staral a stará, stále vyzařují energii; obzvlášť tam, kde se tyto linie kříží. Tyto fontány energie a světla nám umožňují spojit se s celou sítí neviditelných světů, přírodou a naším vyšším já. Pokud k nim člověk přistoupí se správným úmyslem a úctou, je obohacen inspirací a léčením, tak jako tisíce poutníků před námi. Tato místa existují po celém světě. Já se ve svém provázení specializuji na silová místa v Londýně a jihozápadní Anglii (Avebury, Glastonbury, národní park Dartmoor, St Michael’s Line); a za účelem osobního duchovního růstu navštěvuji i místa v Peru, Bolívii a Mexiku.

Dále také průvodcuji v okolních hrabstvích a často jezdím po celé jižní Anglii od Kentu a Sussexu, přes Dorset, Devon, Somerset až po Cornwall. Miluji anglický venkov a jeho malebnost a nejraději provázím po katedrálách, zahradách a po pobřeží.

Pro více detailů a mé časové možnosti klikněte zde.

© 2022 Myslet srdcem. Všechna práva vyhrazena.